CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 924996

GARNI VILDŠTEJN & PENZION KIRCH - Skalná ***

  • Dovolená s kolem
  • DOVOLENÁ S PEJSKEM
Poloha
Rodinný hotel se nachází v klidném městečku Skalná jen 6 km od Františkových lázní.
Vybavení
Recepce, restaurace, zahrada s ohništěm a posezením pod pergolou, venkovní sezonní bazén, dětské hřiště, stolní tenis, pronájem horských kol, společenská místnost se satelitní televizí, uzamykatelné parkoviště. K hotelu patří i restaurace Hospůdka na Chaloupce cca. 200 metrů od hotelu, kde se podávají večeře. Pro relaxaci - whirlpool, sauna, masáže, posilovna, kosmetika, pedikúra a manikúra.
Ubytování
1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Pokoje v hotelu nebo penzionu se rozdělují dle obsazenosti. Na ověření 4 lůžkový pokoj. 1 - lůžkový pokoj bez příplatku. Penzion nemá balkony.
Stravování
Polopenze - snídaně studený a teplý bufet, večeře jednotné 2 chodové menu (polévka a hlavní chod - výběr ze 3 jídel). Večeře se podávají v restauraci 200 m od penzionu.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY - Hrad Vildštejn - Zřícenina hradu Starý rybník (2 km) - Františkovy Lázně (6 km) - Motýlí muzeum Žirovice (4 km) - Přírodní rezervace SOOS (5 km) - Komorní hůrka - nejmladší sopka (9 km) - Turistická stezka od Hradu Vildštejn na zámek Schönberg přes pramen Kyselky -Rozhledny Bismarckova rozhledna Zelená hora (17 km) Rozhledna U Strýců Golf Horní Luby (17 km) Vrch Háj Aš (20 km) - Hrady Seeberg (9km) Libá (13 km) Cheb (14 km) Loket (40 km)
Další služby
Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti)
Dítě
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.
Parkování
ZDARMA
POBYT SE ZVÍŘETEM
50 Kč/den
POZNÁMKA
Pobyt začíná příjezdem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. Od listopadu do dubna je pondělí zavírací den v restauraci. Hosté budou čerpat polopenzi v jiné restauraci ve Skalné (bližší info obdržíte při příjezdu na recepci). Děkujeme za pochopení.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POHODA U KIRCHŮ (3 dny/2 noci, nástup libovolný) V termínech 01.04. - 01.07. a 01.09. - 20.12.20. - 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod). - vstup do venkovního bazénu (červen a září) - dětské hřiště, stolní tenis - SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fitness a kosmetiku BONUSY ZDARMA: - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji 1/2.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
POHODA U KIRCHŮ (6 dnů/5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod). - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce červen až září) - dětské hřiště, stolní tenis, - SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fittness a kosmetiku BONUSY ZDARMA: - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
POHODA U KIRCHŮ 8 dnů/7 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod). - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce červen až září)) - dětské hřiště, stolní tenis - SLEVA 10% na masáže, whirlpool, fittness a kosmetiku BONUSY ZDARMA: - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
SENIOR PLUS od 60 let 6 dnů/5 nocí, nástup v neděli - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 2 chodové menu - polévka a hlavní chod). - 4x svačinový balíček - 1x káva nebo čaj s domácím koláčem - SLEVA 10% na masáže a Whirlpool - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce červen až září) BONUSY ZDARMA: - parkování - rekreační poplatek - Wi-Fi Nelze neobsazené lůžko v pokoji v 1/2.
CELKOVÁ KAPACITA
84 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj se neúčtuje.
Proč k nám?
Rodinný hotel, který je dobrým výchozím bodem pro okolní výlety po Západních Čechách.
PŘÍJEZD AUTEM
Cheb - směr Františkovy Lázně/Aš před železničním přejezdem doprava - Vojtanov cca. 500 metrů, doprava Skalná, Plesná, Luby.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Zastávka Skalná Město - 20 m
PŘÍJEZD VLAKEM
Nádraží 700 m
Kód hotelu
H2912R20
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...