CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 603866

Apartmány ROIĆ ***

Poloha
apartmánový dům cca 300 m od centra Gradacu, umístěn naproti hotelu Laguna.
Vybavení
v blízkosti - restaurace, obchod, směnárna, kavárna, parkoviště.
Ubytování
klimatizované apartmány - typ STUDIO 2(+0) - jedna místnost se 2 lůžky s balkónem s bočním výhledem na moře, umístěn ve 2. patře, typ APT. 2+2 TERASA - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem vhodným pro 1 dospělou osobu nebo dvě děti do 12 let, umístěn v 1. patře, vstup do apartmánu je přes vlastní terasu, typ APT. 2+2 BALKON - 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem vhodným pro 1 dospělou osobu nebo dvě děti do 12 let,a balkónem s přímým výhledem na moře, umístěn ve 2. patře, typ APT. 4(+0) - dvě 2lůžkové ložnice a denní místnost, umístěn v 2. patře, s balkónem s přímým výhledem na moře. Ve všech apartmánech vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA. 
Stravování
Bez stravování
Pláž
oblázková s pozvolným vstupem do moře cca 150 m.
Sport
v blízkosti - tenisové kurty hotelu Laguna.
Doplňující informace
parkování u vily ZDARMA.
Slevy
SLEVY PRO 1/2+1 AP: dítě do 12 let bez lůžka - ZDARMA (při obsazení apartmánu 2 dospělými a 2 dětmi do 12 let). SLEVY PRO 1/6+2 AP: první i druhá osoba na přistýlce - ZDARMA.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Vybavení a služby
v blízkosti - restaurace, obchod, směnárna, kavárna, parkoviště.
Sport a zábava
v blízkosti - tenisové kurty hotelu Laguna.
Slevy pro děti
SLEVY PRO APT. 2(+1): dítě do 12 let bez lůžka - ZDARMA (při obsazení apartmánu 2 dospělými a 2 dětmi do 12 let).
Volitelné doplatky
MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Vybavenie a služby
v blízkosti - reštaurácia, obchod, zmenáreň, kaviareň, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované apartmány - typ STUDIO 2(+0) - jedna miestnosť s 2 lôžkami s balkónom, s bočným výhľadom na more, umiestnený na 2. poschodí, typ APT. 2(+1) TERASA - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, umiestnený na 1. poschodí, vstup do apartmánu je cez vlastnú terasu, typ APT. 2(+1) BALKON - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom a balkónom s priamym výhľadom na more, umiestnený na 2. poschodí, typ APT. 4(+0) - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť, umiestnený na 2. poschodí, s balkónom, a priamym výhľadom na more. Vo všetkých apartmánoch vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO.
Šport a zábava
v blízkosti - tenisové kurty hotela Laguna. V RÁMCI NEPTUN KLUBU V OBDOBÍ 13.6.-5.9. K DISPOZÍCII ANIMAČNÝ PROGRAM PRE DETI I DOSPELÝCH, KTORÝ PREBIEHA V SUSEDNOM HOTELI LAGUNA.
Stravovanie
individuálne.
Doplňujúce informácie
parkovanie pri vile ZADARMO. V apartmánoch typu Apt. 2(+1) je možné rozkladací gauč obsadiť 1 dospelou osobou alebo 2 deťmi do 12 rokov.
Zľavy pre deti
Zľavy pre Apt. 2(+1): dieťa do 12 rokov bez lôžka - ZADARMO (pri obsadení apartmánu 2 dospelými a 2 deťmi do 12 rokov).
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.
Proč právě sem
Prohlédněte si video o GRADACU.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...