CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 603460

Vila INA ***

Poloha
vila umístěna ve svahu v osadě Nemira, cca 4 km jižně od Omiše.
Vybavení
v blízkosti - restaurace, market, WI-FI v celé vile ZDARMA.
Ubytování
klimatizované apartmány, typ APT. A4(+0) - jedna 2lůžková ložnice, denní místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč), typ APT. A5(+0) a typ APT. B5(+0) - jedna 3lůžková ložnice, denní místnost se 2 lůžky (rozkládací gauč), vždy vybavený kuchyň. kout, sprcha a WC, TV, terasa. Apartmán APT. A5(+0) je prostornější, s přímým výhledem na moře. K dispozici je společný venkovní krb na terase a parkování ZDARMA cca 100 m od vily.
Stravování
Bez stravování
Pláž
oblázková, cca 100 m vhodná pro děti, přístup na pláž po schodech.
Sport
možnost sportovního vyžití dle místní nabídky.
Doplňující informace
možnost pronájmu vily pro skupinu max. 24 osob za zvýhodněných podmínek (část vily je obsazována majitelem). Klienti s autobusovou dopravou vystupují a nastupují sami na magistrále, vzdálené cca 300 m. S ohledem na přístup na pláž po schodech ubytování není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí.
Slevy
dítě do 4 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Dítě do 12 let na 5. lůžku v apartmánu 1/B5 Ap - v období 16.6.-30.6. a 25.8.-8.9. ZDARMA, v ostatních termínech sleva 50 %.
Cena zahrnuje
ubytování na vybraný počet nocí, spotřebu vody a energie, používání kuchyňského vybavení, výměnu ložního prádla 1x týdně, závěrečný úklid, pobytovou taxu.
Vybavení a služby
v blízkosti - restaurace, market, WI-FI v celé vile ZDARMA.
Sport a zábava
možnost sportovního vyžití dle místní nabídky.
Slevy pro děti
dítě do 4 let bez nároku na lůžko - ZDARMA. Dítě do 12 let na 5. lůžku v apartmánu B5(+0) - sleva 30%.
Volitelné doplatky
cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Vybavenie a služby
v blízkosti - reštaurácia, market, Wi-Fi v celej vile ZADARMO.
Ubytovanie

klimatizované apartmány, typ Apt. A4(+0) - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), typ Apt. A5(+0) a typ Apt. B5(+0) - jedna 3lôžková spálňa, denná miestnosť s 2 lôžkami (rozkladací gauč), vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, TV, terasa. Apartmán Apt. A5(+0) - je priestrannejší, s priamym výhľadom na more. K dispozícii je spoločný vonkajší krb na terase a parkovanie ZADARMO, cca 100 m od vily.

Šport a zábava
možnosť športového vyžitia podľa miestnej ponuky.
Stravovanie
individuálne, s možnosťou stravovania á la carte v blízkej reštaurácii, vzdialenej cca 100 m.
Doplňujúce informácie
možnosť prenájmu vily pre skupiny max. 24 osôb za zvýhodnených podmienok (časť vily je obsadzovaná majiteľom). Klienti s autobusovou dopravou vystupujú a nastupujú sami na magistrále, vzdialenej cca 300 m. S ohľadom na prístup na pláž po schodoch ubytovanie nie je vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.
Zľavy pre deti
dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko – ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na 5.lôžku v apartmáne Apt. B5(+0) v období: 20.6.-4.7. a 29.8.-12.9. – ZADARMO, v ostatných termínoch zľava 50 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: TRAVEL FAMILY s.r.o. (obchodní značka Vítkovice Tours) IČO: 17049415
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...