CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 1010997

AMINESS BELLEVUE VILLAGE - Orebič

Stravování
all inclusive
KDE BUDETE SPÁT
2-lůžkové pokoje SUPERIOR - Spr.+WC, SAT/TV, klimatizace, lednice, fén, sejf, telefon, Wi-Fi, mikrovlnná trouba, balkon, strana k moři. Možnost přistýlky.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace s terasou, restaurace "Rondela" pro hosty ve vedlejší budově, bar, WiFi zdarma, dětské hřiště. Venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství), bar u bazénu. Písčitá, oblázková, kamenitá pláž vhodná i pro děti, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).
FORMA STRAVY
All inclusive light Stravování probíhá v hotelové restauraci Rondela. Možnost bezlepkové stravy (po předchozím potvrzení).
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
V blízkosti se nacházejí turistické stezky, stolní tenis, bowling, tenisové kurty (za poplatek); nedaleko možnost vodních sportů na pláži (za poplatek); v hotelu denní a večerní animační programy pro dospělé i děti.
DALŠÍ SLUŽBY
Dětská postýlka pro děti do 3,99 let zdarma - na dotaz
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Hotelový venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (v omezeném množství). Pláž: písčitá, oblázková, kamenitá, vhodná i pro děti, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek).
PARKOVÁNÍ
Nehlídané parkoviště dle dostupnosti zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Ubytování se nachází na poloostrově Pelješac, přímo u moře, cca. 600 m od města Orebić, v těsné blízkosti Aminess Bellevue hotelu. Orebič patří k tak zvané Kapitánské rivéře na jihozápadní straně druhého největšího poloostrova Pelješac a nachází se přímo proti městu Korčula na protilehlém ostrově. Nedotčená příroda, úrodná údolí a skalnaté kopce okouzlují všechny návštěvníky. Mezi nejvyhledávanější pláže patří Trstenica, kolem jednotlivých hotelů leží další pěkné pláže z drobných oblázků. Stín pokytují borovicové háje. Z Orebiče do Korčuly jezdí pravidelná trajektová linka.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
SLEVY A VÝHODY
10% SLEVA ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ DO 28.02.2022 10% SLEVA při pobytu v termínu 02.05. - 26.05.2022 + 06.06. - 16.06.2022 + 17.09. - 01.10.2022. 10% SLEVA PRO SENIORY 65+ při pobytu do 16.06.2022 a po 10.09.2022 Slevy nejsou kombinovatelné. UPOZORNĚNÍ: Speciální podmínky při uplatnění slevy za vč. nákup: - záloha 50% z celkové ceny pobytu splatná do 14 dnů, nejpozději však do data platnosti slevy za vč. nákup - odlišné storno podmínky: 50% stornopoplatek od zakoupení pobytu do 21 dnů před nástupem na pobyt, dále viz Smluvní podmínky ATIS - každá změna po uplynutí data platnosti slevy za včasný nákup (jméno účastníka, termín) je považována za storno pobytu
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT: - ubytování s ALL INCLUSIVE LIGHT (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nápoje během oběda a večeří zdarma - lokální bílá a červená vína, lokální pivo, nealko, minerální voda) BONUSY ZDARMA: venkovní bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-Fi, pobytová taxa, denní a večerní animace pro děti i dospělé, parkování.
REKREAČNÍ POPLATEK
V ceně
AKČNÍ NABÍDKA
NOVINKA V NABÍDCE
URČITĚ OCENÍTE
Proč AMINESS BELLEVUE VILLAGE: - v blízkosti ostrovu Korčula, rodiště cestovatele Marca Pola - oblast proslavená skvělými červenými víny - nedaleko 2. největší kamenné hradby na světě (ve Stonu, 2. za Velkou Čínskou zdí)
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...