CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 361132

Malý okruh Čínou **

Popis zajezdu
Program zájezdu:
1. den ODLET Z PRAHY
Sraz skupiny na letišti Praha. Odlet do Pekingu.
2. den PŘÍLET DO PEKINGU
Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu, ubytování. Večer individuální volno na procházku městem či odpočinek.
3. den TCHIEN-AN-MEN, PEJ-CHAJ PARK, WANG FU TING ROAD
Snídaně. Celodenní prohlídka největšího náměstí na světě Tchien-an-men – náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů. Po obědě procházka parkem Pejchaj s prohlídkou pagody, postaveném na ostrově uprostřed laguny. Procházka po Wang-fu-ting Road, nejrušnější třídy moderního cen tra Pekingu s obchodními domy.
4. den ZAKÁZANÉ MĚSTO, CHRÁM NEBES
Snídaně. Celodenní prohlídka Zakázaného města – sídla panovníků dynastie Ming a Čching. V tomto rozlehlém císařském komplexu vládlo 24 panovníků po více než 500 let celé Čínské říši. Zakázané město bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny, během vlády všech císařů bylo nepřístupné veřejnosti. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Chrámu nebes, postaveného již v roce 1420. V tomto rozsáhlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály. Večer fakultativně návštěva akrobatické show.
5. den LAMAISTICKÝ A KONFUCIŮV CHRÁM
Snídaně. Dopoledne prohlídka lamaistického kláštera. Jeho pět hlavních síní ztěles ňuje slohovou směsici chánských, mon golských a tibetských prvků. Oběd v typické čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Konfuciova chrámu, zakladatele konfucianismu, který je v Číně dodnes velice uznávaným filozofickým směrem. Večer pro zájemce fakultativně návštěva pekingské opery.
6. den VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ, HROBKY DYNASTIE MING
Snídaně. Celodenní výlet k Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6.000 km. Tato zeď, jež původně sloužila k obranným účelům proti invazi barbarů, se nachází zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka hrobky panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek).
7. den LETNÍ PALÁC, ZOO
Snídaně. Prohlídka Letního paláce, letního sídla císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu – Mramorovou loď císařovny Cch´-si z roku 1888. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne přejezd do pekingské ZOO, kde uvidíte populární pandy, symbol Číny. Večer fakultativně ochutnávka místní speciality – pekingské kachny.
8. den VOLNÝ DEN
Snídaně. Osobní volno na nákupy či fakultativní prohlídku dalších nenavštívených míst Pekingu.
9. den PŘÍLET DO PRAHY
Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy. Přílet do Prahy na letiště Praha – Ruzyně ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Peking - Praha s přestupem
letištní taxy
transfery letiště – hotel – letiště
6x nocleh se snídaní v Pekingu v hotelu 3*+ -4*
program včetně transferů a vstupů
6x oběd v tradiční čínské restauraci
českého průvodce během okruhu
Cena nezahrnuje
vstupní vízum - poplatek 3.500,- Kč. Nutný on-line formulář a osobní návštěva vízového centra za účelem sejmutí otisků prstů. Vyřízení trvá 1 týden.
fakultativní výlety
cestovní pojištění
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Eso Travel, a.s. IČO: 27957039
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...