CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 1020107

Hawaii Dreams ****

Poloha
Resort Hawaii Dreams se nachází u písčité pláže, s hrubým pískem při vstupu, v severní části Hurghady. Je sesterským hotelem velmi oblíbeného resortu Hawaii Caeasar Palace, u kterého klienti mohou využívat většiny služeb. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií a především rodinám s dětmi. V hotelu jsou služby na dobré úrovni. Mezinárodní letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 20 km od hotelu a letiště v Marsa Alam je vzdáleno 240 km od hotelu.
Stravování
All Inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
Během dne lehký snack, káva, čaj, sladké pečivo
Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, tématické restaurace (za poplatek), bar, snack bar, bar u bazénu, Wi-Fi na recepci (zdarma), minimarket, obchodní arkáda, konferenční místnost, diskotéka, bazén (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén, aquapark, dětské hřiště, miniklub.
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj: individuálně ovládaná klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar (za poplatek), koupelna/WC (vysoušeč vlasů), trezor (zdarma).
Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení)
Rodinný pokoj: 1 prostornější místnost.
Bungalov: 1 větší místnost s přímým vstupem do sdíleného bazénu, pouze pro dospělé.
Zábava
Animační programy pro děti i dospělé, nepravidelné večerní programy.
Pláž
Písčitá s velmi pozvolným vstupem do moře, u vstupu hrubý písek, místy kamínky (doporučujeme boty do vody), lehátka, slunečníky a osušky zdarma, plážový bar
Sport
Zdarma: aerobic, šipky, pétanque, plážový volejbal, fitness, miniklub.
Za poplatek: stolní tenis, potápěčské centrum, kite centrum, vodní sporty na pláži.
Děti
Dětský bazén, aquapark, dětské hřiště, miniklub.
All inclusive
Hlavní restaurace: 07.00–10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 12.30–14.30, oběd formou bufetu, 18.30–21.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů.
U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (postmixové – cola, sprite, soda, džus – ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno (místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj.
Bar na pláži: 12.30–16.00, 10.00–16.00 nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané).
Bar u bazénu: 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané).
Lobby bar: 16.30–17.30 káva, čaj, sladké pečivo, 10.00–24.00 nealkoholické nápoje, pivo a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané).
Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit.
Karty
VISA, EC/MC.
Internet
Zdarma: Wi-Fi na recepci.
Poznámka
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Rychlost internetu dle místních podmínek.
Wellnes
Za poplatek: SPA centrum, sauna, masáže, salon krásy.
Kategorie
4 hvězdičky
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Fischer, a.s. IČO: 26141647
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...