CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 1019734

Le Pacha ****

Poloha
Le Pacha Resort se nachází u pláže přímo v centru Hurghady (Sakkala), přibližně 4 km severně od letiště.
Stravování
Viz program all inclusive.
Informace k ubytování
Hotel, skládající se z několika třípatrových bloků, je situován u menší písčité pláže přímo v turistickém centru Hurghady. V těsném okolí hotelu naleznete bezpočet obchodů, restaurací a barů. Přímo před hotelem, v závislosti na sezoně, probíhají večerní hudební vystoupení. Doporučujeme jej klientům, kteří chtějí kombinovat odpočinkovou dovolenou s nočním životem či procházkami. Pláž u hotelu je písčitá s pozvolným vstupem.
Vzdálenosti
pláže: 0 m
letiště: 4 km Hurghada, 220 km Marsa Alam
centra: 0 km
nákupních možností: 0 m v okolí
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, lobby barem, obchodní arkáda, salón krásy, hlavní restaurace, restaurace à la carte (italská a čínská za poplatek), bazén s barem, dětský bazén. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu i na pláži zdarma.
Popis pokojů
Dvoulůžkový pokoj

individuálně ovladatelná klimatizace
telefon
TV se satelitním příjmem
minibar
koupelna/WC (vysoušeč vlasů)
trezor
balkon nebo terasa (většina pokojů)
Pokoje
Dvoulůžkový pokoj : koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace ( centrální ), TV/sat., telefon, minibar ( za poplatek ), trezor (zdarma), balkón nebo terasa.
Jednolůžkový pokoj
Popis hotelu
vstupní hala s recepcíhlavní restauraceněkolik restaurací a barůWi-Fi v lobby (zdarma, omezená rychlost)snack barbar na plážikavárnadiskotékabazén (lehátka a slunečníky zdarma)vyhřívaný bazén v zimním obdobíaquapark
Zábava
Denní a večerní animační programy, diskoték
Pláž
písčitálehátka a slunečníky zdarma
Sportovní aktivity zdarma
animační programyplážový volejbalaerobicvodní pólošipky
Sportovní aktivity za příplatek
fitnesssaunavířivkastolní teniskulečníkvodní sporty na pláži
Sport
Zdarma: plážový volejbal, stolní tenis. Za poplatek: potápěčské centrum, vodní sporty na pláži.
Stravování v ceně
All Inclusive:Hlavní restaurace: 7.00–10.00 snídaně formou studeného i teplého bufetu, 13.00–15.00 oběd formou bufetu, 19.00–22.00 večeře formou bohatého bufetu se širokým výběrem čerstvých salátů, hlavních jídel, ovoce a dezertů. U snídaně filtrovaná káva, čaj, nealkoholické nápoje (džus – ne fresh), u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno, vybrané alkoholické nápoje (místní výroby, rozlévané)Lobby bar: 16.00–17.00 káva, čaj, sladké pečivo, 16.00–17.00 zmrzlina (pouze pro děti), 24 hodin nealkoholické nápoje, 10.00-0.00 alkoholické nápoje místní výrobyBar u bazénu: 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, pivo a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)Bar na pláži: 10.00–17.00 nealkoholické nápoje, pivo a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané)Upozornění: Výše uvedené časy i místa podávání se mohou změnit
Děti
Dětský klub, dětské hřiště a dětský bazén, dětský bufet (koutek).
All inclusive
snídaně ( 07:00 -10:00 hod. ), oběd  (13:00 – 15:00 hod.) a večeře ( 19:00 – 22:00 hod. ) formou bufetu odpolední káva, čaj a zákusek , zmrzlina pro děti neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby po celých 24 hodin
Karty
VISA, MC, AMEX.
Další informace
http://www.lepacharesort.com
Internet
Zdarma: wifi v lobby
Poznámka
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Rychlost internetu dle místních podmínek.
Informace
Hotel, skládající se z několika třípatrových bloků, je situován u menší písčité pláže přímo v turistickém centru Hurghady. V těsném okolí hotelu naleznete bezpočet obchodů, restaurací a barů. Přímo před hotelem, v závislosti na sezoně, probíhají večerní hudební vystoupení. Doporučujeme jej klientům, kteří chtějí kombinovat odpočinkovou dovolenou s nočním životem či procházkami. Pláž u hotelu je písčitá s pozvolným vstupem.Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci. Rychlost internetu dle místních podmínek.
Ikony pro web
000000
GPS
27.218836;33.84
Strava
All Inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
Během dne lehký snack, káva, čaj, sladké pečivo, zmrzlina
Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)
Kategorie
3 hvězdičky
Podobné zájezdy
Pořádající ck: DER Touristik CZ a.s.. IČO: 45312974
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...