CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 779386

Paříž a zámky Versailles a Fontainebleau

Poloha
V naší nabídce nemůže chybět Paříž. Paříž je město umění a kultury, pestrého života a zábavy. Paříž je město, kam se každý rád vrací a nachází pro sebe něco nového. Jarní Paříž Vás okouzlí svojí jarní svěžestí a rozkvetlými zahradami, podzimní Paříž svojí nostalgií zobrazovanou štětci umělců na Montmartru. V každém ročním období je Paříž zajímavá a vždy jiná. Paříž vám umožní prohlédnout si nejkrásnější a nejbohatší muzea světa. Paříž je město impresionistů, ale také francouzských králů zastoupených zde palácem Louvre. Paříž je i Eiffelova věž, plavba lodí po Seině, rozsáhlé parky a starobylé kostely a katedrála Notre-Dame. Paříž je prostě jedinečná. Paříž je místo, kam se dá jet mnohokrát za život.
Program

1. den
V odpoledních hodinách odjezd z republiky.
2. den
Ráno příjezd do PAŘÍŽE . Pěší prohlídka - ostrov La Cité - 800 let stará gotická katedrála Notre Dame, Prefektura, Justiční palác, centrum Pompidou, Les Halles, Královský palác a Louvre, čtvrť Opera s chrámem Madeleine aj.
3. den
Prohlídka zámku VERSAILLES . Zámek a zahrady jsou symboly velikosti krále a vzor snad pro každého „zámeckého architekta“ Evropy. Zámek FONTAINEBLEAU (UNESCO) letní sídlo králů.
4. den
Celodenní prohlídka dalších pamětihodností Paříže s průvodcem. Invalidovna, nejznámější monument města Eiffelova věž, navržená architektem Gustavem Eiffelem na počest 100. výročí Velké francouzské revoluce a Světové výstavy v roce 1889, náměstí Trocadero, Vítězný oblouk - 50 m vysoký Arc de Triomphe byl vystavěn na příkaz Napoleona, třída Champs Elysées, nábřeží Bukinistů… Podvečerní fakult. projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky. Odjezd do ČR.
5. den
Příjezd do republiky v dopoledních hodinách.
Ubytování
hotel
Stravování
vlastní
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení)
2x snídaně
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-doprava autobusem
-2x ubytování v hotelu na okraji Paříže - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím
-průvodce
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...