CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 662479
Poloha
Pohádkové město na laguně s paláci, mosty a gondolami. Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou. V únoru vás čeká nejslavnější karneval světa. V zářijovém termínu se pak v Benátkách koná Slavnost gondol. Nádherně nazdobená plavidla a jejich posádky v kostýmech se Vám předvedou v celé své kráse.
Program

1. den
Odjezd z Prahy v ranních hodinách, transfer přes Rakousko do Itálie. Ubytování, fakultativně večeře. *V zářijovém termínu (Slavnost gondol) je odjezd z Prahy ve večerních hodinách s nočním přejezdem do Itálie.
2. den
(*4. den) - BENÁTKY - prohlídka historického města, Piazza S. Marco s bazilikou, Dóžecí palác a kampanila, Canal Grande a Ponte Rialto, tržnice, muzeum Peggy Guggenheimové, kostel San Paolo a dei Frari, Ca´d´Oro, židovská čtvrť. Klasickou prohlídku si obohatíte jedinečnými slavnostmi: v únoru sváteční atmosféra karnevalu a masky všude v ulicích. V září pak slavnost gondol Regata Storica na Velkém kanále, event. volný program. Lodí po kanále a na ostrovy MURANO (ostrov sklářů, dóm St. Maria e Donato s románskými prvky a vzácnými mozaikami) či BURANO (ostrov s rybářským městečkem a barevnými fasádami), dle času eventuálně TORCELLO (kdysi hlavní sídlo biskupa), uličky Benátek , židovská čtvrť. Večer odjezd domů.
4. den
(*5. den) - Návrat do Prahy časně ráno.
Ubytování
hotel
Stravování
snídaně
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna (březnový termín)
pojištění léčebných výloh a storna (zářijový termín)
1x večeře - pouze v březnovém termínu
1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-dopravu autobusem
-2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje)
-2x snídani
-průvodce
Cena ne zahrnuje
-lodě v Benátkách
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...