CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 824024

Hotel Castillo Beach Bungalows **+

  • Golf
Hotel
Menší budova s recepcí, několik přízemních bungalovů s apartmány, restaurace, zóna WiFi zdarma; za poplatek internet. V komplexu je několik bazénů, brouzdaliště pro děti; lehátka u bazénů zdarma.
Zábava
Víceúčelové sportovní hřiště, menší posilovna; za poplatek tenisový kurt, sauna a masáže.
Pokoje
Dvoulůžkové pokoje apartmánového typu s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny obývacím pokojem s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (vařič, mikrlovlnná trouba, varná konvice, touster), oddělenou ložnicí, vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí a terasou; za poplatek trezor. Úklid probíhá 3x týdně.
V ceně zahrnuto
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7 nebo 14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
All Inclusive
Jednodušší all inclusive bufetovým způsobem, snack mezi hlavními jídly, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.
Pláž
Veřejná písčitá mírně se svažující pláž Playa del Castillo se nachází cca 1,5 km od hotelu, přístup od hotelu po mírně se svažujícím chodníku, lehátka a slunečníky za poplatek.
Umístění
Komplex Castillo Beach se skládá z několika bungalovů, které jsou postaveny v typickém kanárském stylu, a nacházejí se cca 1,5 km od přístavu Playa del Castillo, cca 1,5 km od centra Caleta de Fuste s obchody, bary a restauracemi, a cca 5 km od letiště. Nejbližší supermarket cca 100 m, autobusová zastávka cca 900 m od hotelu, v okolí jsou dvě golfová hřiště.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...