CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 949935

Hotel Landmar Costa Los Gigantes ****

  • Pro rodiny
Hotel
Recepce, výtahy, restaurace, několik barů z toho dva u bazénu, WiFi zdarma; v areálu se nacházejí 3 velké bazény, dětský bazén se skluzavkou, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, ručníky na deposit.
Zábava
Animační programy pro děti i dospělé; tenisový kurt ( vybavení za poplatek); hřiště na volejbal (za poplatek), stolní tenis, minigolf, dětské hřiště, miniclub; za poplatek wellness, posilovna, spinning.
Pokoje
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, fén, WC), telefonem, SAT/TV, klimatizací, WiFi, balkonem nebo terasou; za poplatek trezor a minibar. Za příplatek pokoje typu Superior a prostornější pokoje typu Suite až pro 4 osoby (stejné vybavení jako standard).
V ceně zahrnuto
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdů * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby česky mluvícího delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Abstrakt

Rodinná dovolená 
Vhodné pro páry
WiFi zdarma
All inclusive
Sportovní aktivity

Pláž
Veřejná pláž s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází cca 400 m od hotelu, přístup přes silnici, slunečníky a lehátka za poplatek.
Výhody
Oblíbený rodinný hotel
All inclusive v ceně
WiFi zdarma v hotelu 
Vhodné pro páry a aktivní dovolenou 
Animační programy 
Bazény v areálu hotelu

Umístění
Hotelový komplex se nachází na západním pobřeží ostrova, cca 450 m od centra střediska Puerto de Santiago, nejbližší obchody a bary cca 350 m od hotelu; cca 40 km od letiště.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...