CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 938770

AUTENTICKÁ KUBA - APARTMÁNY SANTA MARTA

Poloha
Naše CK Vám nabízí možnost zažít jedinečnou atmosféru Kuby s ubytováním v apartmánech, kde se o Vás bude starat česky hovořící personál. Tyto rodinné apartmány se nacházejí ve Varaderu, konkrétně v městské části Santa Marta. Jedná se o klidnou a tichou lokalitu u bývalého letiště.
Budova je rozdělena do dvou částí, kde v apartmánu I se o Vás bude starat paní Maria a v apartmánu II paní Ido. Restaurace, obchody či bary jsou vzdáleny do 10 min (doprava místním taxi). V rámci Varadera jezdí Panorama bus v ceně 5€/osoba/den - nástup je formou tzv. hop on - hop off (nám známé jako "nezastavujeme, máme zpoždění" :)
Vybavení
Venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky u bazénu, venkovní posezení. V obou apartmánech je možné si zapůjčit jeden elektroskútr (pro 2 osoby) s přilbami v ceně. Je zapotřebí platný řidičský průkaz a cena je 5€/osoba/den/skútr. Dojezdová vzdálenost skútru je max. 50 km. V apartmánech není k dispozici Wi-Fi připojení - možnost zakoupit si internetovou kartu v ceně 1€ / hod. (např. v místním řemeslném pivovaru).
Ubytovaní
Každý apartmánový dům má k dispozici 3 ložnice (vždy pro 2 osoby). Jedna z ložnic disponuje vlastním sociálním zařízením, zbylé dvě mají sociální zařízení společné (sprcha, WC, umyvadlo). Každý apartmánový dům má společenskou místnost a nabízí venkovní posezení na terase. V ceně apartmánu je zahrnuta individuální klimatizace, TV (kubánské programy), ručníky.
Stravování
BEZ STRAVY / POLOPENZE
Základní forma stravování je BEZ STRAVY. Za příplatek je k dispozici možnost dokoupení POLOPENZE.
V ceně polopenze jsou zahrnuty snídaně (lokální kuchyně, vč. ovoce a fresh džusu) a večeře (lokální kuchyně - čas výdeje večeře je vždy zapotřebí domluvit 1 den předem). V ceně je rovněž zahrnuta balená voda na pokoj dle potřeby.
Pláž & plážový servis
Krásné pláže, jejichž charakteristikou je jemný písek, šířka a pozvolný vstup do moře jsou ve vzdálenosti cca 30 min. (pěší chůze). Možnost přepravy místním taxi nebo koňskou rikšou (5€/os/1cesta).
Služby za poplatek
Prostřednictvím místního česky/slovensky hovořícího delegáta p. Jurija (manžel paní Marie, který studoval a pracoval v bývalém Československu) je možnost zajištění fakultativních výletů. Informace a ceny výletů budou poskytnuty přímo na místě. Z výletu lze například nabídnout a doporučit:
- Plavba katamaránem (s all inclusive)
- Celodenní výlet do Trinidadu (s obědem)
- Celodenní výlet do Havany (s obědem)
Poznámka
- Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené lišit, což Vám rádi ověříme po odeslání NEZÁVAZNÉ objednávky. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky, a tedy i zájezdu zvýšit.
- Zájezdy jsou na zpětné potvrzení ze strany pořádající CK)
- Na základě poptávky Vám rádi připravíme pobyty v jakýkoliv odletový den (vyjma soboty) a na libovolný počet nocí.

!!! Pro vstup na Kubu není zapotřebí vízum ale tzv. turistická karta !!!
Turistickou kartu není možné pořídit až po příletu do země. Musíte si o ni zažádat před odletem osobně na Kubánském konzulátu v Praze, kde vám ji bez problémů a na počkání vydají. Předem si ověřte úřední hodiny konzulárního oddělení, které se často mění.
K vystavení potřebujete pouze pas platný do konce vašeho pobytu na Kubě. Na území Kuby musíte vstoupit nejpozději do 6 měsíců od pořízení karty.

Cestovní doklady pro vstup na Kubu:
Cestovní pas, který je platný minimálně po celou dobu pobytu na Kubě.
Turistická karta
Po příletu vyplníte vstupní formulář – ten musí být odevzdán úředníkům při odletu.
Cena zahrnuje
- Letenku Praha – Havana a zpět (s přestupem) celková doba zájezdu je vzhledem k letům do destinace 9 dnů / 7 nocí
- Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva
- Transfery letiště – hotel – letiště
- Ubytování na 7 nocí v apartmánu bez stravy
- Služby česky hovořícího delegáta
- Povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- Fakultativní výlety (lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta). - Kubánské vízum/vstupní karta (lze zařídit přes CK, za poplatek)
- Komplexní cestovní pojištění vč.připojištění storna (po příletu na Kubu je vyžádno potvrzení o sjednání cestovního pojištění - min. léčebné výlohy)
Podobné zájezdy
Pořádající ck: FlyDovolená s.r.o. IČO: 07869819
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...