CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 894061

Zvýhodněný program plný zážitků 4=3 v Sárváru - Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel ****

Poloha
Hotel leží v rovinatém centru města, nedaleko zámku a na hranici arboreta, které je chloubou hotelu.
Vybavení pokoje
136 pokojů kategorie superior (s balkony nebo francouzským oknem): koupelna (vana, WC, vysoušeč vlasů), dále SAT-TV, trezor, lednička, župan, Wi-Fi.
Stravování
V hotelové restauraci: snídaně - bufet, přesnídávková polévka, večeře - bufet (vč. 1 nealkoholického nápoje k večeři), 1x týdně speciality maďarské kuchyně, vč. folklorního programu.
Popis pobytu
Zaplaťte tři noci a spěte čtyři noci. To je výhodná nabídka Maďarských lázní Sárvár a hotelu Ensana Thermal Sárvár Health Spa Hotel****. K tomu si připočítejte volný vstup do bazénů a saunového světa, možnost účastnit se skupinového cvičení, návštěvu arboreta, fitness centrum a zapůjčení županu.
Popis hotelu
Velmi příjemně působící hotel Vás přivítá recepcí (směnárna, trezor), restaurací s letní terasou, átriovou kavárnou „Espresso“ v 1. patře hlavní budovy (příjemné posezení - hudební produkce), stejně jako zahradním barem u hotelového bazénu (v letním období). K dalším službám patří několik obchodů a butik, půjčovna aut, turistický a animační servis (výlety, vstupenky), knihovna, internet v celém resortu zdarma (WiFi). Hotel má 4 patra (2 výtahy). Nejcennější součástí hotelu je však soustava bazénů uvnitř i vně hotelu (celková rozloha 104 m2, teplota vody 30-34 °C) s vířivkou, masážními tryskami, relaxačními podvodními lavicemi, podvodní masáží aj. Dále zde najdete krytý termální bazén 12,5x8 m (36 °C), zahradní bazén (13,5x8 m, 28-32 °C) a saunový svět (140 m2 - finská sauna, parní jeskyně, infra-sauna, aroma-kabina, pitný pramen, vyhřívané odpočívací lavice, odpočívárna s terasou a následným východem přímo do arboreta). Nově byla v hotelu otevřena Solná jeskyně pro 6 osob (za poplatek). Wi-Fi ve všech prostorách hotelu gratis.
Procedury poskytované hotelem
Balneologické centrum „Health Spa“ vč. diagnostického centra: hydro-mechanoterapie (podvodní masáže, podvodní trakce), elektroterapie, bahenní zábaly, inhalace, masáže, koupele, pitná kúra, léčebná gymnastika, léčba půstem (za lékařského dohledu, mimo letních měsíců). Dětem se procedury neposkytují.
Wellness Beauty a Relax služby poskytované hotelem
Premier Fitness Studio - centrum s moderními přístroji a trenérem. Kosmetický salón, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, solárium.Sportovní vyžití: jogging v zámeckém parku, stolní tenis, badminton, basketbal, zahradní šachy, petanque, vycházky a nordic walking, půjčovna kol (za poplatek), aj.
Poznámka
Parkování na hotelovém parkovišti (zdarma). Pobyt malých domácích zvířat je možný po předchozí dohodě (za poplatek). Předpokládané termíny pro sanitární dny bazénů: vnitřní a zážitkové 03.03.21, 08.06.-10.06.21, 01.09.21, 01.12.21, venkovní 10.03.21, 16.06.21, 07.09.-09.09.21, 08.12.21(termíny se ještě mohou změnit).
Cena zahrnuje
4x ubytování s polopenzí (vč. 1 nealkoholického nápoje k večeři)
volný vstup do bazénů, saunového světa
účast na skupinových cvičeníchdenně (po-pá: ranní gymnastika, gymnastika s hudbou, vodní fitness, vodní jogging, autogenní trénink,TheraBand-gymnastika, WaiTanKung)
vstup do arboreta¨
využití Danubius Premier Fitness studia
zapůjčení županu
parkování u hotelu
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Spa & Wellness Travel IČO: 25622665
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...