CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 1057201

Silvestr ve Vídni

Program

Program:
 
Odjezd v odpoledních hodinách (Brno 15:30, Znojmo 16:30). Příjezd do centra v podvečerních hodinách. Prohlídka památek tzv. Vnitřního města s průvodcem: Parlament, Hofburg – rozsáhlý areál císařského sídla habsburských panovníků, třída Příkopy (Graben) - centrum velkoměstského ruchu, Dóm sv. Štěpána - významná gotická stavba, orloj - každou hodinu průvod historických postav. Procházku zakončíme na náměstí před novou radnicí.

Po skončení prohlídky budete mít individuální volno k oslavám nového roku, které jsou právě ve Vídni zcela netradiční. Po celém centru města je rozmístěno mnoho pódií, odkud budou znít rockové a popové melodie, ale na své si přijdou i milovníci klasiky i oldies. K dispozici je řada stánků s občerstvením a nápoji. Rodiny s dětmi se mohou vydat do Prateru – zábavní park. O půlnoci nás čeká fantastický ohňostroj. Kolem 01,30 plánovaný odjezd zpět do ČR. Plánovaný příjezd do Znojma 03:00, Brno 04:00.
 
Nástupní místa:
Znojmo, Brno
Nástupní místa
Znojmo, Brno
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými
i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh 120,-/os.
pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 140,- /os.
6 € na jízdu metrem
pokud by došlo k navýšení ceny PHM, oproti předpokládané ceně v kalkulaci zájezdu, byl by účtován v adekvátní výši tzv. palivový příplatek. Nepředpokládá se, že by se jeho výše pohybovala nad 100,-…
Podobné zájezdy
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...