CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 899350

De.light Mykonos Boutique Hotel and Spa ****

Poloha
Luxusní butikový hotel De.light Mykonos Boutique Hotel and Spa se nachází v zátoce Agios Ioannis s výhledem na členitou písčitou stejnojmennou pláž a posvátný ostrůvek Delos. Vzdálenost od letiště přibližně 6 kilometrů.
Ubytování
klimatizované, komfortně zařízené dvoulůžkové suity, koupelna se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, DVD, rádio, wifi, telefon, trezor ve velikosti laptopu, minibar, balkón nebo terasa
Stravování
snídaně formou à la carte a bufetu s nabídkou jídel a delikates připravených z místních produktů
Cena zahrnuje
  • u letů na 5 nebo 9 dní první noc v hotelu Sofitel Athens Airport se snídaní
  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky Praha – Athény - Mykonos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Popisy pokojů
Suita výhled na mořeInteriér 35 m², prostorná ložnice s queen size lůžkem a obývací částí, koupelna s masážní sprchou, parní kabinou a WC, terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Superior suita výhled na mořeInteriér 42 m², jednoložnicové suity s prostornou obývací částí a queen size lůžkem, koupelna s masážní sprchou, parní kabinou a WC, terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Signature suita venkovní jacuzzi výhled na moře Interiér 35 m², prostorná ložnice s queen size lůžkem a obývací částí, koupelna se sprchovým koutem a WC, Nespresso kávovar, balkón s venkovní jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Deluxe suita s venkovní jacuzzi výhled na moře Interiér 45 m², prostorná ložnice s queen size lůžkem a obývací částí, koupelna s masážní sprchou, parní kabinou a WC, terasa s venkovní jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Grand suita s venkovním jacuzzi výhled na mořeInteriér 65 m², prostorné suity typu open plan, koupelna s vnitřní jacuzzi a WC, Nespresso kávovar, terasa s venkovní jacuzzi. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.Delight suita privátní bazén výhled na mořeInteriér 70 m², open plan suity s queen size lůžkem, koupelna se sprchou a WC, terasa s privátním infinity bazénem. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.
Cena nezahrnuje
  • služby delegáta,
  • místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám .
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...