CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 782191

Studia SOFIA ***

  • Vzdálenost od moře - Pláž 100 m
    Pláž 100 m
  • Pro rodiny
  • WiFi
  • Klimatizace
Poloha
Moderní komplex studií je umístěný v udržované zahradě nedaleko centra letoviska s nabídkou obchodů, taveren a barů, cca 25 km od letiště Chania.
Vybavení
Recepce, snack bar s TV, internet a WiFi na recepci zdarma, supermarket, bazén, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Ubytování
Dvoulůžková, moderně zařízená studia s možností až 2 přistýlek jsou vybavena vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC), klimatizací (červenec-srpen zdarma, v ostatních termínech cca 5 EUR/den), trezorem, balkonem nebo terasou, kuchyňským koutem s dvouvařičem, lednicí a varnou konvicí. Za příplatek apartmány nebo mezonety pro 4-5 osob s jednou nebo dvěma ložnicemi (max. 4 dospělí).
Stravování
Bez stravování. Možnost stravování v okolních bistrech a restauracích, např. v taverně Kasandra nebo Casa di Mare v sousedství studií.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Středisko
Agia Marina
Sport a zábava
Stolní tenis, dětské hřiště; za poplatek vodní sporty na pláži.
Pláž
Písčitá pláž se nachází cca 100 m přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo oproti konzumaci v přilehlých tavernách.
Tipy pro správnou volbu
- oblíbená studia s kuchyňským koutem - rodinná dovolená - v hlavní sezóně klimatizace zdarma - speciální sleva v supermarketu
Informace
20 pokojů, 2 budovy, 2 patra
Upozornění
Konkrétní typ pokoje (číslo) zatím nelze!! možnost nezávazného přání pouze podle zakoupeného typu pokoje (2+0,2+3, 2+2). O možnostech rezervace konkrétního pokoje vás v nejbližší době informuje Tour Operátor.

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Taxa dle kategorie hotelu:

  1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc

3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc

4 hvězdy / 3,00 EUR za noc

5 hvězd / 4,00 EUR za noc

Apartmány: 1 EUR/ za noc

Podobné zájezdy
Pořádající ck: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...