CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

ID: 852314

smartline Arion Palace ****

Poloha

klidná, cca 2 km od letoviska Ierapetra s obchody, restauracemi a bary. Letiště Heraklion cca 95 km.

Vybavení

82 pokojů na 6 patrech s výtahem. Lobby s recepcí, místnost s TV, restaurace, bar a minimarket. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, opalovací terasa v zahradě nebo u baru bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek (cca 2€/den).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/B3A): cca 25 m2, s chladničkou, individuální klimatizací, trezorem (za poplatek cca 20€/týden), sat. TV, telefonem (za poplatek), sprchou, WC, fénem, balkonem nebo terasou na stranu do zahrady.

Dvoulůžkové pokoje (B2B/B3B) cca 25 m2, s výhledem na moře, jinak jako B2A.

Junior suite (B2C/B3C): cca 30 m2, s výhledem na moře, jinak jako B2A.

Suite (B2D/B3D): cca 35 m2, 2 místnosti, s výhledem na moře, jinak jako B2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h. Snacky od 10.00 do 23.00 h. Káva a zákusky od 16.00 do 17.00 h. Na snídaně, obědy i večeře je vyžadováno vhodné oblečení.

USP
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • pouze pro dospělé
  • WiFi zdarma
Popis hotelu

EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Hotel pouze pro dospělé. WiFi zdarma.

Pláž

cca 700 m od dlouhé pláže s hrubším pískem. 3-4x denně kyvadlová doprava na pláž zdarma. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Osušky za poplatek (cca 2€/den).

Sport/aktivity

zdarma: fitness, volejbal, boccia, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek). Za poplatek: půjčovna jízdních kol (v okolí), vybrané vodní sporty na pláži (nabídka místních poskytovatelů služeb).

Internet

internetový koutek, WiFi zdarma (i na pokojích).

Wellness

zdarma: krytý bazén. Za poplatek: parní lázeň a sauna. Široký výběr masáží.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected service; místní kategorie: A; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění (letecky)

hotel pouze pro dospělé - pobyt možný od 16 let; pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2019.
Cena zájezdu zahrnuje
ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Podobné zájezdy
Pořádající ck: Neckerman ČR - Thomas Cook s. r.o. IČO: 25773283
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...