CHLUMECKÁ CA - cestovní agentura Chlumec n.Cidl.

MALLORCA

Test

 

Cestující se musí před odletem na Baleárské ostrovy prokázat:

  • negativním PCR testem (ne starším než 72 hodin) nebo antigenním testem (ne starším než 24 hodin) nebo
  • platným certifikátem o dokončeném očkování (min. 14 dní a max. 270 dní od poslední dávky, poté musí být uvedeno podání třetí posilující dávky) nebo
  • platným certifikátem o prodělání onemocnění covid-19 (11-180 dní od pozitivního výsledku).

Výjimku mají děti do 12 let (11,99).

Nezletilé osoby, které jsou očkované pouze jednou dávkou očkování se musí před odletem prokázat i negativním PCR nebo antigenním testem.

Cestující musí předložit písemné potvrzení o negativním výsledku testu v mezinárodním formátu nebo ve formě platného EU digitálního covid-19 certifikátu.

 

Formuláře/aplikace

 

Španělská vláda přijala z důvodu ochrany zdraví turistů rozhodnutí o povinnosti vyplnit před odletem na dovolenou zdravotní formulář (tzv. FCS health control form) v případě přicestování leteckou dopravou nebo po moři.

Formulář je možné vyplnit pouze elektronicky, a to nejdříve 48 hodin před odletem na https://www.spth.gob.es/ nebo v bezplatné aplikaci SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH (ke stažení pro iOS a Android). Po vyplnění formuláře obdrží cestující na e-mail uvedený ve formuláři QR kód, kterým se bude prokazovat při vstupu do Španělska (kdo nemá mobilní telefon s možností scanování QR kódu, musí mít formulář vyplněný a vytištěný předem). Potřebné údaje k vyplnění informací o letu a hotelu naleznete v dokumentu „Odbavení k zájezdu“, který odesíláme 7 dní před odletem.

Při registraci je nutné vyplnit číslo sedadla, prosíme o zadání sedadla ve formě „88L“ (jedná se o číslo pro kód sedadla, které ještě není známo). Pokud má klient zakoupený seating a ví číslo sedadla, prosíme o vyplnění tohoto čísla.

Nevíte si rady s vyplněním? Připravili jsme pro vás přehledný návod k vyplnění elektronického formuláře.

 

 

Podmínky návratu

Test

 

Pro návrat ze zemí EU není pro české občany vyžadováno očkování a ani certifikát.

Vytvářím objednávku...